Co jsme prožili

7. 11. 2018 - Divadlo Koráb

Ve středu 7. 11. si třídy Medvídci a Sluníčka vyjely do Brna do divadla Koráb. Představení Budulínek jsme si moc užili a zájezd nám zpříjemnila sladká buchtička na svačinu.

26. 10. 2018 - Předškoláci ve škole

V pátek 26. 10. jsme navštívili Základní školu v Černé Hoře v rámci DOD. Předškoláci zavítali do prvních tříd, kde navštívili své kamarády, měli možnost vidět, jak to ve vyučovací hodině chodí, společně si zazpívali a vyzkoušeli si, jak se sedí ve školních lavicích. Poté si prošli chodby školy a prostředí, které budou od nového školního roku navštěvovat.

17. 10. - Výchovné pohádky - Divadlo Šikulka

Ve středu 17. 10. nás navštívilo Divadlo Šikulka se sérií tří výchovných pohádek.

18. 9. - Divadlo Za zvířátky do pohádky

V úterý přijelo k nám do školky divadlo Barborka se svým vystoupením Za zvířátky do pohádky. Vystoupení obsahovalo čtyři krátké pohádky o zvířátkách. Společně jsme si zazpívali, naučili se novou básničku a dokonce si vyzkoušeli i znakovou řeč.