Co jsme prožili

12. 12. - Zima a Vánoce s Tetinami - Tetiny Klotylda a Matylda

Do školky zavítaly z Brna Tetiny, které jsou u dětí velmi oblíbené. Do jejich představení Zima Vánoce s Tetinami zapojily co nejvíce dětí, bavily i paní učitelky a zažili jsme společně kopec legrace a zábavy.

3. 12. 2018 - Rozsvícení vánočního stromečku

V neděli jsme se sešli na náměstí v Černé Hoře, kde jsme si společně zazpívali při příležitosti rozsvícení vánočního stromečku. Po písničkách a básničkách nás čekalo představení Spolku Lípa z Lipůvky a jejich čertovsko-mikulášská show.

20. 11. 2018 - Rytmická show

Do školky k nám zavítal pan se svými klávesami a předvedl nám rytmickou show.

12. 11. 2018 - Divadlo Koráb - druhá skupina

V pondělí 12. 11. jely třídy Motýlci a Rybičky také do divadla Koráb. Tentokrát na představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký. Představení bylo samá legrace a děti si je moc užily.

7. 11. 2018 - Divadlo Koráb

Ve středu 7. 11. si třídy Medvídci a Sluníčka vyjely do Brna do divadla Koráb. Představení Budulínek jsme si moc užili a zájezd nám zpříjemnila sladká buchtička na svačinu.

26. 10. 2018 - Předškoláci ve škole

V pátek 26. 10. jsme navštívili Základní školu v Černé Hoře v rámci DOD. Předškoláci zavítali do prvních tříd, kde navštívili své kamarády, měli možnost vidět, jak to ve vyučovací hodině chodí, společně si zazpívali a vyzkoušeli si, jak se sedí ve školních lavicích. Poté si prošli chodby školy a prostředí, které budou od nového školního roku navštěvovat.

17. 10. - Výchovné pohádky - Divadlo Šikulka

Ve středu 17. 10. nás navštívilo Divadlo Šikulka se sérií tří výchovných pohádek.

18. 9. - Divadlo Za zvířátky do pohádky

V úterý přijelo k nám do školky divadlo Barborka se svým vystoupením Za zvířátky do pohádky. Vystoupení obsahovalo čtyři krátké pohádky o zvířátkách. Společně jsme si zazpívali, naučili se novou básničku a dokonce si vyzkoušeli i znakovou řeč.