Ukončení karanténního opatření v MŠ Černá Hora
Ředitelka MŠ požádala KHS JM o ukončení protiepidemických opatření  a obnovení provozu mateřské školy od 22.2.2021. Viz Rozhodnutí v příloze.
Vzhledem k rychlému šíření nemoci Covid-19 žádáme rodiče o přísné dodržování protiepidemických opatření.                                                                                                              Je zapotřebí nejen dodržovat nošení roušek, provádět dezinfekci rukou, ale také dohlédnout na to, aby do mateřské školy docházely děti jen zdravé. Žádáme také rodiče o zkrácení pobytu v budově na minimální možnou dobu.
Děti s nařízenou karanténou se mohou vrátit do mateřské školy, pokud jejich testy na Covid-19 byly negativní. Upozorňuji, že pokud se některé děti s nařízenou karanténou nedostavily na testy, mohou nastoupit 14 dní po posledním kontaktu s nakaženým.
Děkujeme za dodržování pravidel.
Přeji všem pevné zdraví.
Naděžda Blažková, řed

Vánoční focení

Ve středu 22. 9. dopoledne proběhne vánoční fotografování dětí firmou Photodients.

MŠ Černá Hora - aktuality a nástěnka

Lekce Stavitel města

11.09.2020 13:48
V pondělí 14. 9. 2020 se uskuteční hodinová lekce pro předškoláky s názvem Stavitel města. Děti budou rozděleny na dvě skupiny.

Akce školy

28.08.2020 09:11
V sekci AKCE ŠKOLY si můžete prohlédnout, jaké školní akce nás tento rok čekají.

Změna telefonního čísla

26.08.2020 10:28
Každá třída má svůj mobilní telefon. Telefonní číslo každé třídy je na těchto stránkách uvedeno v sekcích každé třídy. V případě potřeby spojení s paní ředitelkou, volejte na číslo 799 990 371.

26.06.2020 16:26
Ve fotogalerii můžete vidět fotky z pasování předškoláků a z dopravního hřiště :-)
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>