Ukončení karanténního opatření v MŠ Černá Hora
Ředitelka MŠ požádala KHS JM o ukončení protiepidemických opatření  a obnovení provozu mateřské školy od 22.2.2021. Viz Rozhodnutí v příloze.
Vzhledem k rychlému šíření nemoci Covid-19 žádáme rodiče o přísné dodržování protiepidemických opatření.                                                                                                              Je zapotřebí nejen dodržovat nošení roušek, provádět dezinfekci rukou, ale také dohlédnout na to, aby do mateřské školy docházely děti jen zdravé. Žádáme také rodiče o zkrácení pobytu v budově na minimální možnou dobu.
Děti s nařízenou karanténou se mohou vrátit do mateřské školy, pokud jejich testy na Covid-19 byly negativní. Upozorňuji, že pokud se některé děti s nařízenou karanténou nedostavily na testy, mohou nastoupit 14 dní po posledním kontaktu s nakaženým.
Děkujeme za dodržování pravidel.
Přeji všem pevné zdraví.
Naděžda Blažková, řed

Vánoční focení

Ve středu 22. 9. dopoledne proběhne vánoční fotografování dětí firmou Photodients.

MŠ Černá Hora - aktuality a nástěnka

Prázdninový provoz

05.06.2020 14:30
Naše školka bude o letních prázdninách otevřena do 17. 7. 2020. Prosíme o zavázné nahlášení docházky dětí třídním učitelkám. Třídy budou v tomto období spojovány a provoz MŠ bude omezen. Děkujeme.

Zápis do MŠ

01.06.2020 13:46
Milí rodiče. Již bylo rozhodnuto o přijetí nových dětí do MŠ. Výsledky přjímacího řízení jsou k nahlédnutí na hlavní straně tohoto webu po rozkliknutí dokumentu Rozhodnutí o přijetí.

Vrácení části kurzovného za Taneční kroužek

31.05.2020 20:33
Zaplacené kurzovné za II. pololetí Tanečního kroužku, který se z epidemiologických důvodů od března 2020 nekonal, bude vráceno v poměrné výši 640,- korun.

Galerie na plotě

28.05.2020 06:26
Navštivte naši galerii na plotě na které se podílely děti ze všech tříd. Cílem je probudit v lidech pocit štěstí a vykouzlit úsměvy na tváři. Více fotek ve fotogalerii.
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>