Ukončení karanténního opatření v MŠ Černá Hora
Ředitelka MŠ požádala KHS JM o ukončení protiepidemických opatření  a obnovení provozu mateřské školy od 22.2.2021. Viz Rozhodnutí v příloze.
Vzhledem k rychlému šíření nemoci Covid-19 žádáme rodiče o přísné dodržování protiepidemických opatření.                                                                                                              Je zapotřebí nejen dodržovat nošení roušek, provádět dezinfekci rukou, ale také dohlédnout na to, aby do mateřské školy docházely děti jen zdravé. Žádáme také rodiče o zkrácení pobytu v budově na minimální možnou dobu.
Děti s nařízenou karanténou se mohou vrátit do mateřské školy, pokud jejich testy na Covid-19 byly negativní. Upozorňuji, že pokud se některé děti s nařízenou karanténou nedostavily na testy, mohou nastoupit 14 dní po posledním kontaktu s nakaženým.
Děkujeme za dodržování pravidel.
Přeji všem pevné zdraví.
Naděžda Blažková, řed

MŠ Černá Hora - aktuality a nástěnka

Základní opatření

11.05.2020 12:44
Do MŠ prosím vstupujte v roušce. Děti mít roušku nemusí. V budově školy si prosím vydezinfikujte ruce připravenými gely. Dítěti bude změřena teplota. Děkujeme za pochopení.

Školné platby - informace

08.05.2020 10:44
Školné platby - informace.docx (12,3 kB)

Zápis do MŠ

06.04.2020 16:51
Informace o zápisu si můžete přečíst v sekci Zápis do MŠ.

Projekt PŘEDŠKOLÁCI

05.03.2020 06:49
V pátek 13. 3. 2020 se dopoledne uskuteční projekt pro předškoláky s názvem Malý vodohospodář.
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>