Ukončení karanténního opatření v MŠ Černá Hora
Ředitelka MŠ požádala KHS JM o ukončení protiepidemických opatření  a obnovení provozu mateřské školy od 22.2.2021. Viz Rozhodnutí v příloze.
Vzhledem k rychlému šíření nemoci Covid-19 žádáme rodiče o přísné dodržování protiepidemických opatření.                                                                                                              Je zapotřebí nejen dodržovat nošení roušek, provádět dezinfekci rukou, ale také dohlédnout na to, aby do mateřské školy docházely děti jen zdravé. Žádáme také rodiče o zkrácení pobytu v budově na minimální možnou dobu.
Děti s nařízenou karanténou se mohou vrátit do mateřské školy, pokud jejich testy na Covid-19 byly negativní. Upozorňuji, že pokud se některé děti s nařízenou karanténou nedostavily na testy, mohou nastoupit 14 dní po posledním kontaktu s nakaženým.
Děkujeme za dodržování pravidel.
Přeji všem pevné zdraví.
Naděžda Blažková, řed

MŠ Černá Hora - aktuality a nástěnka

Projektový den

10.09.2019 13:37
Ve čtvrtek 12. září od 8:30 - 11:30 se uskuteční pro všechny předškoláky projektový den s názvem Stavitel města v naší MŠ. Proto prosím dovedťe děti do školky včas. Děkujeme.

Zařazení dětí do tříd

26.08.2019 16:45
Více informací v sekci Informace pro rodiče.
<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17