p.uč. Bc. Anna Vrbková, Dis.

p.uč. Bc. Lucie Svánovská

Kontakt: 799 990 288

BŘEZEN

1 | 2 | 3 >>

KARNEVAL V MOTÝLKÁCH

Společně jsme si užívali už veškeré přípravy na karneval a legrační předkarnevalové dny. Samotný karneval byl pro všechny Motýlky veselý, legrační, plný soutěží, her a promenády masek. Nechyběla ani závěrečná diskotéka v sále.

1 | 2 | 3 >>

ZIMNÍ OLYMPIÁDA PEKING 2022

Olympiáda, to není jen sport, na který se můžeme dívat v televizi. U nás v Motýlkách jsme si vyzkoušeli, jak to vypadá při zahajovacím ceremoniálu, jaká je to čest nést pochodeň s olympijským ohněm. Povídali jsme si o symbolech olympiády, a také o olympijském slibu - i my bychom chtěli být jako sportovci a hrát vždy Fair Play. Předškoláci si mohli vyzkoušet různé olympijské sporty na brněnském Olympijském festivalu a všichni jsme si užili nefalšované fandění při závodech na lyžích v naší třídě. Nakonec všichni Motýlci stanuli na stupních vítězů a získali sladké olympijské medaile.

1 | 2 | 3 | 4 >>